پشتیبانی

شبکه اجتماعی صنعت گران کشور


نوین چوب (پیشرو در صنعت ماشین آلات) Telegram     instagram
تاپ فیکس (حامی صنعت چسب ایران) Telegram     instagram
ابزار
یراق ایمنی
پیچ و مهره ماشین آلات CNC
ادوات کشاورزی و صنعتی سنگ, مصالح و لوازم ساختمانی
الکتریکی و روشنایی مواد اولیه و لوازم باغبانی
الکترونیک و دوربین حفاظتی آسانسور و الکترومکانیک
شیرآلات و لوازم بهداشتی ساختمان

قیچی سیم‌بر دستی و مکانیکی
1398/04/26

قیچی سیم‌ بر یا سیم‌ چین وسیله‌ ای مکانیکی است که به منظور قطع کردن و بریدن سیم‌ ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. بازوهای برنده تیغه و v شکل قیچی‌ های سیم بر چون از دسته خیلی کوچکتر هستند، به عنوان اهرم میزان قدرت برندگی این نوع قیچی‌ ها را دو چندان کرده‌ اند.

سیم‌چین وسیله‌ای مکانیکی است که بیشتر در الکترونیک و برق کاربرد دارد. از آن برای بریدن و لخت کردن سیم و کابل استفاده می‌شود در الکترونیک برای بریدن پایه‌های اضافی قطعات الکترونیکی بعد از لحیم کاری از سیم چین‌ های ظریفی به نام سیم چین مینیاتوری استفاده می‌شود.

هر چند از سیم‌ چین برای لخت کردن سیم هم ممکن است استفاده شود، اما از آنجایی که ممکن است رشته سیم را زخمی کند باید از اینکار تا حد ممکن اجتناب کرد و برای لخت کردن سیم از سیم لخت کن استفاده نمود.

سیم‌چین‌ ها معمولاً در دو نوع ساخته می‌شوند، سیم‌چین‌ هایی که از پهلو سیم را قطع می‌کنند و سیم‌چین‌ هایی که به وسیله نوکشان سیم را قطع می‌کنند.قیچی کابل بری

برای برش کابل نیز قیچی‌ های مخصوصی وجود دارد که متناسب با قطر خارجی کابل‌ ها ساخته شده‌ اند. تیغه‌ های این قیچی تعویض‌ پذیر و قابل تیزشدن هستند و از فولاد ساخته می‌شوند.

دسته بندی : دستي و مکانيکي
کلمات کلیدی : قیچی سیم‌بر, ابزار دستی, ابزار مکانیکی, تالارتوزیع
درباره ما

با توجه به رويكردهاي به روز دنياي مجازي و گرته برداري از نمونه هاي موفق خارجي تلاش داريم به ياري خدا با توجه به حفظ فضاي تخصصي در تالارتوزيع ابزار در اين امر بومي سازي كرده و اين خلا را در صنف ابزار ايران و يا حتي كشورهاي همسايه فارسي زبان پر كنيم و با ايجاد يك شبكه وسيع صنعتي بينندگان و بازديدكنندگان بيشماري را براي فعاليت اين صنف قدرتمند ايجاد نماييم هدفمان ايجاد اتصال بين تمامي خريداران ،فروشندگان ،توليدكنندگان و واردكنندگان محصولات صنعتي ميباشد

سایت های مرتبط

اتاق اصناف ایران
وزارت صنعت، معدن و تجارت

میدان حسن آباد