راهنمای تصویری کار با وبسایت تالار توزیع793سایت تالار توزیع یک سایت جامع و وسیع در زمینه معرفی و تبلیغ توزیع کنندگان ابزار می باشد که امکانات بسیار و متعددی دارد. استفاده از این امکانات مستلزم آشنایی کامل با بخشهای مختلف این وب سایت می باشد.
در این راستا بخش پشتیبانی سایت سعی کرده است امکانی فراهم بیاورد که شما دوستان با مشاهده ویدئوهای آموزشی بتوانید هر چه سریعتر کار با این سایت را فراگرفته و فعالیت های خود را براحتی آغاز نمائید.


ثبت نام و دریافت کد و رمز 49
برای ورود به پروفایل و ثبت محصولات و کالاها در سایت ابتدا باید در گروه تگرامی تالار توزیع ابزار عضو شده و با استفاده از ربات گروه کد کاربری و رمز عبور برای عضویت در سایت دریافت کرد .

در این ویدئو به چگونگی انجام این مراحل خواهیم پرداخت
پروفایل کاربری بخش اول 46
در وبسایت تالار توزیع برای هر فرد بطور اختصاصی صفحه ای تحت عنوان پروفایل داده می شود تا فضایی مجزا برای معرفی کسب و کار خود داشته باشد و بتواند تمام فعالیت های خود را در سایت از طریق این صفحه, مدیریت کند .

در این ویدئو به طور مفصل همراه با جزییات به شرح ویرایش اطلاعات, ویرایش عکس های پروفایل و بخش "درباره من و کارم" خواهیم پرداخت.
پروفایل کاربری بخش دوم 48
در وبسایت تالار توزیع برای هر فرد بطور اختصاصی صفحه ای تحت عنوان پروفایل داده می شود تا فضایی مجزا برای معرفی کسب و کار خود داشته باشد و بتواند تمام فعالیت های خود را در سایت از طریق این صفحه, مدیریت کند.

در این ویدئو که ادامه ویدئوی "پروفایل کاربری " می باشد به طور مفصل همراه با جزییات به شرح موارد "" ثبت کالای جدید" , "برد فروشگاه" و "ارسال پیام خصوصی" خواهیم پرداخت.
آشنایی با فوت و فن ثبت کالا 59
ثبت کالا از مهمترین بخش های تالار است و امکانات متعددی دارد که به کاربران اجازه می دهد به معرفی و تبلیغ کالاهای خود بپردازند.

در این ویدئو به تفصیل در مورد نحوه ثبت کالا صحبت خواهیم کرد.
بررسی دقیقتر ویکی ابزار 44
این ویدیو نشاندهنده بعضی از امکانات زیبای صفحه ویکی ابزار بوده و سعی شده است که در این ویدیو، شما را امکانات و ابزارهای موجود در صفحه ویکی ابزار آشنا سازیم .

مواردی مانند نحوه نمایش کالاها، جستجوی کالاها،آمار کلی سایت، ثبت پیام خصوصی، ثبت نظر برای یک کالا بررسی شده است
لیست کالاهای ثبت شده(موبایلی) 39
این ویدیو نشاندهنده بعضی از امکانات زیبای صفحه جدید لیست کالاهای ثبت شده در بخش پست ویژه میباشد .

صفحه جدید از زیبایی خاصی برخوردار بوده و شما میتوانید لیست کالاهای ثبت شده در پروفایل فروشگاهها را به ترتیب ثبت آنها در سایت مشاهده نمائید