اهمیت محصولات حفاظت فردی
خوشبختانه هر روز در همه زمینه ها شاهد پیشرفت علم در جهت تسهیل زندگی و طول عمر برای بشر هستیم.
نباید فراموش کنیم هر پیشرفتی که داریم اول از همه مربوط به متخصصان و بعد به افرادی که در پیاده کردن آن ایده زحمت میکشند وابسته است.
برای مثال کسی که ایده گیربکس اتوماتیک برای ماشین را داشت و کارگرانی که شبانه روز برای پیاده کردن این موضوع زحمت کشیدند، آزمایش کردند، تا به نتیجه مورد نظر دست یافتند.
این مثال را از این جهت مطرح کردم که اهمیت کارگران و صنعت گرانی که در هر مجموعه ای هستند بیشتر به چشم بیاید.
حیطه حفاظت فردی این افتخار و مسئولیت را دارد تا به همه عزیزانی که این وظیفه را در تولید و پیشرفت راه هایی برای بهتر شدن زندگی ما به عهده دارند خدمت رسانی کرده و از هرگونه خطر احتمالی که هنگام کار آنها را تهدید میکند محافظشان باشد.

نگرانی ما از داشتن اطلاعات اشتباه در مورد استفاده از کالاهایی که به عنوان محافظ از خطر در نظر گرفته میشود از سوی افرادی که یا اطلاعات غلط دارند یا کمک از کسانی که دانش کافی در این زمینه ندارند میباشد.
لذا سعی میکنیم با دانش روز در هر رشته کاری استفاده صحیح از محصولات ایمنی حفاظت فردی را به اندازه دانش و تجربه خود به عزیزان منتقل کنیم باشد که با حفظ جان تلاشگران، صنعتگران و متخصصان عزیز باعث بشویم جامعه ای بهتر هم در جهت بهره بردن از محصولات تولیدی این عزیزان و هم در جهت حفظ سلامت این زحمتکشان در حین کار و بعد از دوران فراقت از کار داشته باشیم.
به امید روزی که با استفاده صحیح از ابزار و محصولات ایمنی هیچ حادثه ای حین کار جان کسی را به خطر نیندازد...