راهنمای جامع خرید کارواش‌های ۱۳۰ تا ۱۸۰ بار رونیکس

اگر شستن خودرو یا حیاط و دیوار های خانه و ویلا یکی از آخرین کارهایی است که علاقه‌مند به انجام آن در آخر هفته خود هستید، خبر خوبی برای شما داریم! می‌توانید زمانی که برای شستشوی این موارد اختصاص می‌دهید را با یک کارواش خانگی به نصف کاهش دهید و از آخر هفته خود لذت ببرید. ما در این مقاله با راهنمای خرید کارواش‌های صنعتی رونیکس، برای داشتن انتخابی درست و مقرون‌به‌صرفه همراه شما خواهیم بود.

کارواش‌های خانگی بسیار کارآمدتر از شلنگ حیاط شما موقع شستشو هستند. برای درک بهتر این تفاوت یک مقایسه ساده‌ای انجام می‌دهیم: یک کارواش خانگی با فشار ۱۰۰ بار با مقدار آب خروجی ۶ لیتر آب در دقیقه حدود ۴۰٪ کارآمدتر از یک شلنگ باغی با فشار آب ۲.۵ بار با مقدار آب خروجی ۲۶.۵ لیتر در دقیقه است. مقدار آب مصرف شده برای استفاده از این دو بسیار وجه تمایز مهمی است که ارزش خرید کارواش‌های خانگی را به خوبی نشان می‌دهد.

علاوه بر مصرف آب بهینه و کارآمدی بسیار بیشتر آن، مصرف برق کارواش خانگی رونیکس نیز بسیار بهینه و کم است. همه این موارد، هزینه‌های کارواش و نگه‌داری ماشین شما را تا حد بسیار چشمگیری کاهش می‌دهد. برای همین است که اکثر ماشین‌بازها خرید کارواش خانگی رونیکس را توصیه می‌کنند.

شاید از خود می‌پرسید چرا هر دفعه که ماشین کثیف شد به کارواش نزدیک محل زندگی‌مان نرفته و به جای آن کارواش خانگی شخصی خودمان را خریداری کنیم؟

برای هر سری مراجعه به کارواش، باید هزینه نسبتاً زیادی بپردازید، هم برای بنزین رسیدن به آنجا که باتوجه‌به ترافیک خیابان‌ها و صف کارواش مقدار کمی نیست و هم هزینه‌ای که برای شست‌وشو داخل و خارج ماشین یا اصطلاحاً، توشوئی و روشوئی باید بپردازید. همچنین، مکان‌‌های ارائه دهنده خدمات کارواش معمولاً به اندازه شستشوی دستی با کمک کارواش خانگی که خودتان انجام می‌دهید دقیق و کامل نیستند و احتمالاً توقع شما‌را برآورده نمی‌کنند.

ایده‌آل‌ترین کارواش خانگی برای شستشوی خودرو یک کارواش خانگی برقی خواهد بود. زیرا این دسته از کارواش‌ها به اندازه کافی قدرتمند بوده که کثیفی و گردوخاک نشسته روی ماشین بعد از رانندگی در جاده، فضولات پرندگان و سایر کثیفی‌ها را کامل از بین ببرد.

 هرگز از کارواش‌های گازی برای شست‌وشو ماشین یا موتورسیکلت استفاده نکنید، زیرا در مقایسه با کارواش خانگی الکتریکی، برای کار سبکی مانند شستن ماشین یا کامیون زیادی قوی هستند و به بدنه خودرو آسیب جدی وارد می‌کنند.  در ادامه با راهنمای خرید کارواش‌های صنعتی رونیکس و مقایسه کارواش‌های صنعتی رونیکس، شما را در خرید مناسب‌ترین کارواش بر اساس نیاز های شما یازی خواهیم کرد.

راهنمای خرید کارواش‌های صنعتی رونیکس؛ برای خرید کارواش‌های خانگی و صنعتی رونیکس باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای خرید کارواش صنعتی  باید توجه داشت که یک کارواش خانگی کاربردی باید فشار با واحد بار مناسب (کیلوگرم بر مترمربع) داشته باشد، این عدد مقدار نیرویی است دستگاه آب را با آن فشار به یک سطح پرتاب می‌کند. مناسب‌ترین مقدار فشار برای شستشوی ماشین که استفاده از آن برای ما ایمن است و به ماشین شما آسیب نمی‌رساند، ۱۰۰ تا ۱۳۰ بار است اما برای مصارف صنعتی این عدد باید بیش از ۱۳۰ بار باشد. کارواش‌های  ۱۳۰ بار به بالا بسیار پرقدرت هستند و مناسب شست و شو دقیق و کامل سنگ‌فرش و کاشی‌های کف حیاط، دیوار‌ها، رفع لکه‌های چربی و رسوب‌ها هستند.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که برای خرید کارواش صنعتی لازم است به آن توجه کنیم، LPM مناسب (لیتر در دقیقه) است، یعنی مقدار جریان آب در دقیقه، که ۵.۵ تا ۷٫۵ بهترین مقدار طبق نظر متخصصان است.

در ادامه این مقاله به بررسی تخصصی کارواش‌های ۱۲۰ تا ۱۶۰ بار رونیکس می‌پردازیم.

کارواش ۱۳۰ بار ذغالی مدل RP-U130، پرقدرت و محبوب

در کارواش RP-U130 موتوری دینامی پرقدرت با توان ۱۶۰۰ وات است که با تولید فشار حداکثری ۱۳۰ بار و مقدار آب خروجی ۷٫۲ لیتر آب را در هر دقیقه شما را در شست‌وشو خودرو یا دیگر کاربری‌ها به خوبی کمک کند.

کارواش ۱۳۰ بار ذغالی رونیکس از لحاظ طراحی کاملاً ارگونومیک بوده و ۹٫۲ کیلوگرم وزن دارد.  این دستگاه به کمک چرخ‌های مقاوم و دسته ارگونومیک آن قابلیت حمل بسیار راحتی دارد.

 برای این دستگاه شلنگ فشار قوی ۵ متری PVC با کارایی بالا تعبیه گردیده که کارایی و دوام بسیار بالایی دارد. بر روی کارواش مخزن مواد شوینده داخلی به‌منظور افزایش قدرت تمیزکاری و کاهش زمان قرار دارد که کارایی را تا حد قابل قبولی بالا می‌برد. شست و شوی حیاط، دیوار، نمای ساختمان، اتومبیل، دوچرخه، پله و راهرو و … یاری کند.

کارواش رونیکس مدل RP-U130 از دسته کارواش‌های خانگی موجود در بازار است که با عملکردی خیره‌کننده توانسته رضایت خریداران را جلب کرده و یکی از پرفروش‌ترین کارواش‌های سال شود.

کارواش‌های ۱۴۰ بار دینامی مدل RP-0140 و ذغالی مدل RP-U0140، کدام یک بیشتر مناسب شما است؟

کارواش ۱۴۰ بار دینامی مدل RP-0140 رونیکس مجهز به موتور القایی پرقدرت با توان ۱۸۰۰ وات است که نشان از قدرت  بسیار بالای آن دارد. این دستگاه می‌تواند ۶.۵ لیتر آب در دقیقه را با فشار ۱۴۰ بار  از دستگاه به بیرون پاشش کند که علاوه بر فشار آب مناسب و بالا، مقدار مصرف آب بهینه‌ای نیز دارد.

در سمت دیگر کارواش ۱۴۰ بار ذغالی مدل RP-U0140 قرار دارد که دارای موتور ذغالی به توان ۱۶۵۰ وات است که ‌آن هم با تولید فشار ۱۴۰ بار، ۵ لیتر آب را در هر دقیقه در اختیار ما قرار می‌دهد.

موتور‌های القایی به‌طورکلی نسبت به انواع ذغالی کم صدا تر و گاهی مقداری بادوام‌تر اما مقداری هم گران‌تر هستند. هر دو مدل موتور برای توان تمیزکاری بالا در سطح صنعتی در درون این کارواش‌های قدرتمند قرار داده شده.

 علاوه بر توان بالا، هر دو این کارواش‌ها، با کمک طراحی ارگونومیک و یک شلنگ ۵ متری از جنس PVC شمارا در شست و شو خودرو خود بسیار کمک خواهد کرد.

نکته مهم جایگاه قرارگیری مخزن مواد شوینده در این دو مدل است. در مدل دینامی مخزن مواد شوینده در داخل کارواش قرار گرفت است. در مدل ذغالی این مخزن به صورت خارجی و در مدل دینامی به صورت داخلی طراحی شده‌ است.

 علاوه بر این، قرقره شلنگ قرار گرفته بر روی این کارواش‌ها بسیار کاربردی بوده و باعث می‌شود شلنگ عمر بیشتری داشته و به‌راحتی جمع و باز شود.

کارواش ۱۶۰ بار دینامی مدل RP-1160، یک کارواش صنعتی ایده‌آل

کارواش‌های صنعتی عموماً در مصارف صنعتی مانند شست‌وشو سطوح خانگی مانند زهکشی‌ها و تمیزکردن ناودان ویلا و ساختمان‌ها، لایروبی لجن‌ها، تمیزکاری و نظافت استخر، شستشوی لکه‌های روغن ریخته شده و انواع جرم از کف پارکینگ و مسیرهای سیمانی داخلی حیاط و سایر فعالیت‌های نظافت و نگهداری در فضای باز به کار گرفته می‌شوند.

لازمه چنین قدرتی در اختیار داشتن موتوری پرقدرت است که پاسخگوی تمام نیازهای کاربران برای مصارف صنعتی باشند.

در ادامه راهنمای خرید کارواش‌های صنعتی رونیکس به بررسی این کارواش می‌پردازیم. برای کارواش مدل RP-1160 یک موتور کم‌صدای القایی قدرتمند با توان ۲۲۰۰ وات و ظرفیت دستیابی به حداکثر فشار آب خروجی بالغ بر ۱۶۰ بار، و حداکثر جریان آب خروجی به میزان ۷٫۳ لیتر در دقیقه در نظر گفته شده. این توان خروجی کارواش کاربر را به مطلوب‌ترین نتیجه هنگام شست‌وشو می‌رساند.

سیستم سوئیچ اتو استاپ تعبیه شده بر روی دستگاه یک قابلیت مهم برای کارواش‌های رونیکس است. کارکرد این سیستم بدین صورت است که با فشار دادن ماشه آب‌پاشی توسط کاربر، جریان آب را وصل و با رهاکردن ماشه، جریان آب را قطع می‌کند.

متعلقات این کارواش عبارت‌اند از: کوپلینگ اتصال سریع برای اتصال و جداکردن سریع شلنگ، لانس قابل تنظیم، قرقره جمع کننده شلنگ، شلنگ فشارقوی ۵ متری و دو صفحه تنظیم‌کننده نحوه پاشش آب.

کارواش ۱۸۰ بار دینامی مدل RP-0180، قوی‌ترین کارواش رونیکس

در راهنمای خرید کارواش‌های صنعتی رونیکس نوبت به بررسی قوی‌ترین کارواش از دسته کارواش‌های رونیکس می‌رسد. کارواش RP-0180  با کمک موتور القایی تمام مسی  قادر به تولید ۳۰۰۰ وات قدرت است. این کارواش  با فشار آب خروجی بسیار قوی حداکثر ۱۸۰ بار و حداکثر جریان آب ۹٫۲ لیتر در دقیقه شما را در هر چالشی در تمیزی سطوح مختلف کمک خواهد کرد.

بنابراین این دستگاه به‌عنوان یک کارواش بسیار پرقدرت برای مصارف صنعتی از جمله لایه‌برداری، زنگ زدایی، پاک کردن کامل هر گونه رسوب، حذف لکه‌های ریخته شده انواع رنگ، روغن و چربی‌های قدیمی یاری خواهد کرد.

کارواش ۱۸۰ بار رونیکس دارای سه نازل مختلف برای انجام فعالیت‌های تمیزکاری مختلف و همچنین لانس‌های قابل تنظیم آن امکان تنظیم زاویه پاشش آب مطلوب شما را برای دسترسی به هر نقطه از سطوح فراهم می‌کند.

همان‌طور که پیش‌تر بیان نمودیم، این دستگاه برای مصارف صنعتی دشوار مناسب بوده و بهترین انتخاب برای افرادی است که می‌خواهند از این دستگاه در کارخانه، کارگاه و گاراژ خود استفاده کنند. البته برای افرادی که به طور مرتب کف و دیوار‌های ویلا و یا خانه خود را با کمک کارواش‌ها شست‌وشو می‌دهند، کارواش ۱۸۰ بار رونیکس انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.

 

? ثبت سفارش: تماس با 0216497


?آدرس کانال تلگرام رونیکس?
t.me/ronixpowertools


?آدرس صفحه اینستاگرام رونیکس?
www.instagram.com/ronixtools


?آدرس وبسایت رونیکس?
www.ronixtools.com/ir
رونیکس, آخرین ابزاری که می خرید

فروشگاه Ronix
  Ronix
مشاهده فروشگاه
021-6497
1401/05/8 - 15:29

خیابان جمهوری-خیابان حافظ-خیابان جامی-نبش کوچه افشار-شرکت رونیکس

تالارتوزیع

برای اشتراک گذاری پست ها روی شبکه های اجتماعی مورد نظر خود کلیک نمایید.