چرا به صفحه ساب نیاز داریم؟

مینی فرزها بسته به فاکتورهای مختلفی می توانند در دسته بندی های مختلفی قرار بگیرند. یکی از مهمترین این دسته بندی ها، سایز صفحه است. به صورت کلی، این مدل از فرزها دارای صفحه ای با سایز 150 میلی متر و یا کمتر هستند. از این رو بسته به سایز صفحه، می توان آن ها را در یکی از دسته بندی مینی فرز 115 میلی متری، مینی فرز 125 میلی متری و مینی فرز 150 میلی متری قرار داد. با توجه به همین صفحه است که از این دستگاه می توان برای پولیش کاری، سنباده زنی، ترمیم، برش کاری، ماسه زنی، تیز کردن و … استفاده کرد. همچنین مینی فرزها بسته به سایز دسته خود نیز در یکی از دو گروه مینی فرز معمولی و مینی فرز دسته بلند جای می گیرند. تفاوت مینی فرزهای دسته بلند با سایر مینی فرزها، تنها دسته ای بلندتر در انتهای آن ها است که نگهداری و کنترل ابزار را برای کاربر ساده تر می کند. با این وجود، از جمله مهمترین دسته بندی های دیگر این ابزارآلات می توان به دسته بندی آن بر اساس منبع تغذیه اشاره کرد. بسته به این فاکتور، یک مینی فرز را می توان در یکی از سه دسته مینی فرز برقی، مینی فرز شارژی و مینی فرز بادی قرار می گیرند.

صفحه ساب برای مینی فرز 

صفحه سنگ فرز به مدلها و انواع مختلفی تقسیم بندی میشوند که هم نسبت به سایز و هم نسبت به نوع کارکرد میتوان به آنها اشاره نمود.

سایز صفحه سنگ فرز

سایز صفحه سنگ نیز از دو بعد قابل تقسیم بندی است. اول از نظر قطر صفحه سنگ که به این ترتیب هستند:پ

صفحه مینی فرز

صفحه مینی فرز به در 2 سایز 115 و 125 میلی متر وجود دارند که البته سایزهای 110 و 100 نیز به طور خاص برای صفحات مخصوصی هم وجود دارند، مانند صفحه عقیق بر که برای برش و ساب سنگ های نیمه قیمتی و قیمتی به کار برده میشود اما به طور کلی صفحات فیبری مینی فرز در دو سایز 125 و 115 میلی متری تولید میشوند که میتوانید بهترین صفحه مینی فرز را در فروشگاه کالای قنی خریداری نمایید.

صفحه سنگ فرز

صفحه های سنگ فرز نیز در دو سایز پرمصرف 180 و 230 میلی متری وجود دارند که البه سایز در بازار میتوانید سایز 150 میلی متر آن را نیز پیدا کنید که غالبا سایز کم مصرف در بین انواع صفحه سنگ می باشد.

فروشگاه کالای فنی
  کالای فنی
02166170995
1402/07/23 - 16:23

تهران، خیابان امام خمینی، نرسیده به میدان حسن آباد، روبروی بیمارستان سینا، نبش پاساژ سینا ، پلاک 178 فروشگاه کالای فنی

تالارتوزیع

برای اشتراک گذاری پست ها روی شبکه های اجتماعی مورد نظر خود کلیک نمایید.