بهترین ابزار دستی را از کدام برند خریداری کنیم؟

اگر به دنبال آشنایی با بهترین ابزار دستی هستید در این مقاله از  ابزار هیوندای با ما همراه باشید. ابزارالات دستی هم همانند سایر ابزارالات در برندهای بسیار متنوعی تولید می‌شوند. بنابراین اگر قصد انتخاب بهتـرین برند ابزارالات دستی را دارید تا انتهای این مقاله ما را همراهی نمایید.

بهترین ابزار دستی را از چه مارکی انتخاب کنیم؟

شرکت‌های بسیاری به تولید انواع ابزار دستی پرداخته‌اند. در این مقاله به معرفی بهترین برندهای ابزارالات دستی می‌پردازیم. بهتـرین برند ابزار دستی در دنیا عبارتند از:

هیوندای(Hyundai)؛ بهترین مارک ابزار دستی در ایران

نخستین فعالیت هیوندای در سال 1947 توسط چونگ جویونگ آغاز شد. پس از گذشت شش دهه با تلاش فراوان و رعایت بالاتـرین استانداردهای جهانی تولید، تبدیل به بزرگتـرین کمپانی تولید زنجیره‌ای کره جنوبی شد‌ه است. شرکت هیوندای با بهره‌گیری از پیشرفته‌تـرین فناوری دنیا و رعایت استانداردهای روز دنیا در امر تولید توانستـه محصولات خود را به تمام جهان از جمله ایران، اروپا و ایالات متحده صادر کند.

بوش (Bosch)

یکی از معتبرتـرین برندهای تولیدکننده ابزار در جهان برند بوش می‌باشد. این برند یک برند آلمانی است از بزرگتـرین تامین کننده های ابزار دستی و برقی در جهان به شمار می آید.

اروین (Irwin)

این شرکت بین المللی اروپایی و آسیایی فعالیت خود را در سال 1885 در زمینه تولید ابزارالات دستی آغاز کرد. اروین یک شرکت تولیدکننده انواع ابزار دستی حرفه ای است که ابتدا فعالیت خود را از ایالات متحده آمریکا شروع کرد. این شرکت تولیدکننده ابزارهای دستی و لوازم جانبی حرفه ای برای ابزار برقی و شارژی است.

میلواکی (Milwaukee)

این برند آمریکایی تولیدکننده حرفه ای ابزارآلات صنعتی، لوازم جانبی و ابزار دستی است. ناگفتـه نماند که قیمت محصولات این شرکت به خاطر کیفیت بالایشان زیاد است.

بلک اند دکر (Black & Decker)

یک شرکت آمریکایی تولید کننده ابزارالات صنعتی و خانگی با کیفیت است که قدمت بالای 100 ساله دارد. نوآوری در تولید و قدمت این شرکت موجب شد‌ه تا به یکی از بهتـرین شرکت‌های تولیدکننده ابزارالات در دنیا تبدیل شود.

لطفا برای مطالعه ادامه مقاله اینجا را کلیک کنید

 

 

ابزار هیوندای
  Ads
02161010
1402/12/23 - 09:32
164 بازدید

تهران خیابان حافظ خیابان سرهنگ سخایی کوچه سادات شریف پلاک 70 کد پستی:1136647714

تالارتوزیع

برای اشتراک گذاری پست ها روی شبکه های اجتماعی مورد نظر خود کلیک نمایید.